Волонтерська діяльність Криворізького фахового коледжу

Рятуючись від російської агресії, мешканці Херсонської, Миколаївської, Донецької областей залишили рідні домівки у пошуку безпечного місця. Один з таких прихистків надав і наш коледж – місце, де діти спали у ліжках, мали гаряче харчування, психологічне розвантаження та такий бажаний, хоча б тимчасовий, спокій.

Всі співробітники коледжу одразу включилися в режим «опіки та допомоги», а безліч небайдужих організацій, підприємств, пересічних громадян та професійних волонтерів з першого ж дня і понині здійснюють максимальну підтримку наших потерпілих співвітчизників, що вимушено стали внутрішньо переміщеними особами.

Низький уклін всім вам, українці! Перемога за нами!

16.06.2022