Атестаційний іспит відбувся

14 червня 2022 року розпочала роботу Атестаційна комісія за спеціальністю «Економіка». Особливістю завершення цього навчального року стало те, що, враховуючі сучасні складні реалії та численні побажання здобувачів, останні були звільнені від написання випускної роботи. Натомість здобувачі здавали атестаційний екзамен зі спеціальності.

Своїми враженнями ділиться студентка 4 курсу Ольга Гаман: «Цього року випускна робота, яка повинна була стати завершальним етапом мого навчання на бакалавраті, була замінена на атестаційний екзамен, який проходив в онлайн режимі. Спочатку були хвилювання, так як це було вперше, лякала невідомість. Згодом було все чітко пояснено, надані рекомендації щодо підготовки. Проведенням іспиту в режимі онлайн повністю задоволена. Було доступно пояснено алгоритм дій при здачі онлайн іспиту, студентам були надані відповіді на хвилюючі запитання. Додаткове задоволення сподівіаюсь отримати, після отримання гарного результату».

14.06.2022