Це кінець чи початок чогось нового і цікавого? Звісно ж останнє!

Це кінець чи початок чогось нового і цікавого? Звісно ж останнє! 16 лютого - важлива дата для мене та моїх одногрупників, адже в цей день ми захистили свої дипломи, над якими дуже плідно попрацювали.

Очікування, переживання, стрес... Але все пройшло дуже швидко та легко! Побачивши перед собою обличчя рідних викладачів з кафедри економіки та підприємництва, на душі стало легко і захищати свій диплом було дуже просто.

Кожен з нас добре попрацював, доклав чимало зусиль і...ми - магістри!

Хочеться подякувати викладачам кафедри Економіки та підприємництва за допомогу, підтримку, розуміння та терпіння!

За період навчання було безліч цікавих та яскравих моментів, багато нових знайомств, котрі переросли в дружбу. Дякую всім, хто був поруч протягом усіх студентських днів!

Незважаючи на те, що ми протягом 4 років навчалися на спеціальності Економічна кібернетика, викладачам кафедри Економіки та підприємництва за півтора роки вдалося вкласти в нас нові знання, що безпосередньо пов’язані з економікою. За що ми їм дуже вдячні!

Сподіваємося та віримо, що попереду в нас ще буде багато цікавого і захоплюючого! А всім студентам та викладачам бажаємо натхнення та успіхів!

Литвиненко Дарина

студентка магістратури, спеціальності 051 «Економіка»

18.02.2019