Все, що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

Тому не дивно, що це та сфера, яка керує державою і світом.

Саме економіст — це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати фінанси, контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства.

Запрошуємо тебе на навчання до Державного університету економіки та технологій за спеціальністю 051 «Економіка». Отримавши диплом за даною спеціальністю, на тебе чекає посада системного аналітика, великий відсоток ймовірності, що ти станеш успішним менеджером або економістом.

Хіба не цього чекає наша країна?

Вимоги до вступу:

🔹для випускників 2022 року – НМТ (пороговий бал не менше 100 балів на контракт та не менше 125 балів на бюджет);

🔹для випускників минулих років: за результатами ЗНО 2019-2021 років.

Найпрестижніші спеціальності і найуспішніші студенти - в ДУЕТ! Чекаємо на тебе в нашій команді!

07.06.2022