Хочеш стати експертом з аналізу даних, бізнес-аналітиком чи за класикою бухгалтером або аудитором?

Державний університет економіки та технологій надає тобі таку можливість! Запрошуємо тебе на навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

Робота фахівців цих професій є незамінною складовою бізнесу, оскільки їхні можливості є універсальними та охоплюють найважливіші економічні напрямки: облік, аналіз, контроль, аудит; стратегічне управління; оподаткування, ІТ-технології,  фінансово-економічну безпеку. Тому з року в рік вони потрапляють в п’ятірку найзатребуваніших, їхні позиції залишаються непохитними і з розвитком нових технологій.

Вимоги до вступу:

- для випускників 2022 року - НМТ (пороговий  бал не менше 100 балів на контракт та не менше 125 балів на бюджет)

Більше про спеціальність читай на нашому сайті: https://www.duet.edu.ua/ua/press-center/news/1254

Мріємо бачити саме тебе серед студентів нашого ДУЕТ!

30.05.2022