Програма стажування студентства ДУЕТ в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD)

Для студентів Державного університету економіки і технологій пропонується взяти участь в програмі семестрового академічного обміну в формі студентського стажування в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD).

Запропонована програма обміну студентів ДУЕТ, яка запланована на зимовий семестр 2022 р., з жовтня по грудень тривалістю 92 дні.

Студенти ДУЕТ можуть обрати напрям стажування незалежно від спеціальності навчання:

• економіка;

• бухгалтерський облік і податки;

• інженерія безпеки;

• інноваційні технології та сучасні матеріали;

• інформатика.

Програма стажування за різними напрямами для студентства ДУЕТ передбачає:

• безкоштовне стажування та опанування практичних навичок у сучасних лабораторіях;

• можливість опанування польської мови на спеціальних курсах із отриманням сертифікату;

• можливість проживання у гуртожитку на термін стажування.

Ознайомитися із програмою можна за посиланням

Детальні умови стажування, включаючи зміст тристоронньої угоди, можна знайти за посиланням: https://www.ujd.edu.pl/articles/view/stazeinternshipsstazuvanna

Подати заявку на стажування в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) можна до 27 травня 2022 р. (Центр міжнародної академічної мобільності ДУЕТ, e-mail: ciam@duet.edu.ua тел.: +380 67 939 95 56)

25.05.2022