В.о ректора нашого університету Андрій Валерійович Шайкан побував в гостях у «Першого міського» телеканалу

В прямому ефірі він розказав про дистанційне навчання в ДУЕТ, яке не припиняється ні на мить навіть в умовах війни, про майбутню вступну кампанію, а також про волонтерську роботу студентів і працівників університету, яка почалася ще з 2014 року. Зокрема, зараз ДУЕТівці працюють з вимушеними переселенцями, які виїхали зі своїх міст та селищ через бойові дії, зустрічають їх у Кривому Розі та заселяють в гуртожиток нашого навчального закладу на площі Визволення, облаштований власноруч під потреби людей. Про це та багато іншого з життя нашого університету в умовах війни дивіться в програмі.

28.04.2022