Вітаємо Марію Шепеленко з отриманням диплома доктора філософії!

Вітаємо Марію Шепеленко, асистентку кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування навчально-наукого технологічного інституту ДУЕТ з отриманням диплома доктора філософії!

Тема дисертаційної роботи: "Удосконалення технічної системи "змішувач-конвеєр" у питаннях оптимізації кінцевої обробки шихтових матеріалів" під керівництвом доктора технічних наук, професора Засельського Володимира Йосиповича.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, сил у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Нехай основою щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності будуть міцне здоров'я, натхнення, підтримка сім'ї та колег!

Колектив ДУЕТ

27.04.2022