Соціальна економіка як шлях до відбудови України

Кафедрою фінансів, банківської справи і страхування ДУЕТ було проведено вебінар, присвячений соціальній економіці, яка нині є дуже актуальною . Що це таке, як розвивається та які відмінності різних країн у цій галузі - відповіді на усі ці питання можна було отримати сьогодні.

Ірина Петрівна Васильчук не лише досвідчена спікерка, доктор економічних наук, а й професор кафедри фінансів, банківської справи і страхування нашого університету. Цікаво й легко, саме так можна описати цей вебінар.

На вебінарі були розглянуті елементи та риси соціальної економіки, соціальні підприємства як основні оператори, їх напрями діяльності та типи у нашій країні. Слухачі познайомилися з джерелами та формами фінансування, а також були  вражені прикладами соціальних підприємств у всьому світі. Як приклад, у Кривому Розі  можна побачити піцерію, працівниками якої є "сонячні" діти.

В кінці вебінару навіть викладачі мали багато запитань та коментарів до Ірини Васильчук.

Щиро дякуємо спікеру та усім присутнім за участь! Майбутнє за нами!

21.04.2022