Підсумкове засідання атестаційної комісії КФК ДУЕТ

30.03.2022 року у Відокремленому структурному підрозділі "Криворізький фаховий коледж Державного університету економіки і технологій" відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому презентували досвід роботи педагогічні працівники закладу.

За результатами засідання прийнято рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" викладачам: Волкові Н. В., Івановій О. І., Стеценко О. Д., Тимофєєвій О. М.; відповідність займаній посаді "методист навчально - методичного підрозділу" Глєбовій-Сорокіній Н. В.

Рішенням атестаційної комісії І рівня було присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії" Смірновій Т. М., "спеціаліст другої категорії" Двойченко А. А. та присвоєння педагогічного звання" майстер виробничого навчання ІІ категорії" Глєбовій-Сорокіній Н. В. та Двойченко А. А.

Вітаємо наших коллег!

04.04.2022