Кафедра фінансів, банківської справи та страхування: навчаємось, підвищуємо кваліфікацію

17 лютого 2022 року викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування приймали участі в роботі Всеукраїнського форуму «Фінансова грамотність», організаторами якого були: Освітня платформа «4 PEOPLE», ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій».

Програма форуму включала доповіді спікерів та дискусію за таким напрямками:

• Фінансова стійкість закладів освіти: (нормативна база, бюджет, кошториси, тендерні торги).

• Фінансова грамотність та підприємливість як основні ключові компетентності Нової української школи. Досвід викладання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах.

• Розвиток підприємливого середовища в закладах освіти

• Роль Університетів у розвитку лідерського потенціалу суспільства. Роль Університетів у формуванні фінансової грамотності молоді.

• Криптовалюти. І хочеться і колеться.

• Роль фінансової грамотності у соціально-економічному розвитку країни. Основні принципи успішного інвестування.

• Фінтех: сучасні фінансово-економічні рішення в фінансовому обслуговуванні громадян.

• Основні тренди розвитку фінансової індустрії в Україні та на глобальних ринках.

Особливу зацікавленість викликала доповідь Галини Танащук, експертки із питань інвестування на фінансових ринках, яка має 10 років практичного досвіду у великих міжнародних компаніях-лідерах ринку, психолог, ведуча фінансових ігор CashFlow, Co-founder жіночого клубу LibertexWoman на тему: Інноваційні фінансові технології. Новітні форми інвестування. Криптовалюта як фінансовий актив для інвестування.

23 лютого 2022 року викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування приймали участь у Круглому столі: «Геополітичні ризики 2022 року: вплив на макроекономічну стабільність та валютний курс», організаторами якого були Кафедра банківської справи та страхування спільно із Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА).

У Круглому столі брали участь провідні фінансові аналітики України.
1) Олександр Вальчишен, фінансовий аналітик
учасник PhD програми з економіки Університету Міссурі (Канзас-Сіті);
2) Артем Гергун, фінансовий аналітик, Сінгапур.
3) Вадим Березовик, фінансовий аналітик член наглядової Ради КНЕУ, директор ТОВ «ПроФін консалтинг», випускник факультету фінансів КНЕУ.
Модератор заходу - Юрій Прозоров, президент УТФА.

23.02.2022