Захист магістрів обліку і оподаткування

Завершили навчання найкращі студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування», ділові, амбіційні, креативні, спрямовані на успіх. Захист кваліфікаційних магістерських робіт відбувся онлайн 22 лютого 2022 р. Більшість робіт захищались здобувачами зі своїх робочих місць, адже це головні бухгалтери, керівники малих підприємств та відділів, аудитори, підприємці, фахівці.

Приємно спостерігати високий рівень підготовки наших магістрів, уміння вести дискусію, обґрунтовувати свою думку, яскраво представляти результати своїх досліджень.

Бажаємо професійного зростання, задоволення від роботи, нових цілей та їх досягнення!

Колектив кафедри обліку і оподаткування.

23.02.2022