Захист кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право»

Захист кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю  081 «Право»

Від щирого серця,  весь викладацький склад Юридичного факультету, вітає своїх магістрів заочної форми навчання з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право»!

Під час захисту, який відбувся 18 лютого 2022 року, Голова та члени комісії відзначили високий рівень підготовки кожного магістра та глибокі фахові знання. Здобувачі вищої освіти показали високий рівень професійної підготовки. Доповіді усіх студентів, супроводжувалися змістовними презентаціями із результатами їх досліджень.

У кваліфікаційних магістерських роботах, як зазначила Радіонова Наталія Євгеніївна –  адвокат, медіатор,  зовнішній експерт, був проведений повний і глибокий аналіз досліджуваних тем, описані наявні проблеми національного законодавства та запропоновані актуальні шляхи їх вирішення.

Шановні  наші випускники!

Бажаємо  Вам творчого натхнення і професійних успіхів, легких доріг по життю, особистого щастя, мирного неба.

Пам’ятайте про свій Університет! Ми завжди раді бачити вас в стінах рідної альма матер!

21.02.2022