Вітаємо магістрів із захистом!

На кафедрі економіки та підприємництва 17 лютого 2022 року пройшов успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 «Економіка».  Відразу хочеться відзначити, що здобувачі ОС «Магістр» виявили високий рівень знань, комунікативну компетентність, вміння давати стислі змістовні відповіді, фахово вести дискусію, відповідаючи на запитання членів екзаменаційної комісії, чим приємно вразили зовнішнього експерта Тетяну Ледян, яка в свою чергу відмітила професійне зростання та якість підготовки фахівців особливо у практичній складовій.

Колектив кафедри вітає своїх випускників із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Хай доля розкриває ваш творчий потенціал, а мрії мають високий зліт. Прогнозуйте і створюйте нові проекти, нехай Вам щастить, а знання, отримані в стінах нашого ЗВО «Державний університет економіки і технологій», принесуть успіх й почуття самодостатності.

17.02.2022