Вечір любовної лірики «Моя любове. Я перед тобою»

Під такою назвою 10 лютого 2022 року до Дня всіх закоханих в бібліотеці Відокремленого структурного  підрозділу «Криворізький  фаховий  коледж Державного університету економіки і технологій»пройшов вечір любовної лірики. Разом з бібліотекарями захід готували студенти груп ТКД – 21 1/9, ФК – 20 2/9, Д - 191/9.

Цей захід присвячений поняттю, яке залишається вічним та нетлінним – це почуття любові. Воно змінює людей, окриляє та надихає. Про любов написано багато, про неї складають трактати і поеми, пишуть романи, а поети – вірші.

До літературного вечора робітниками бібліотеки було підготовлено книжково–ілюстративну виставку: «Кохання й миле серце –річ єдина». Вона сприяє залученню молоді до світу мистецтва, світу прекрасного. Студенти декламували вірші відомих українських поетів: В.Сосюри, Л.Українки, І.Франка, Л.Костенко, а також криворізьких поетів Л.Баранової, Ф.Мамута, В.Гриценка. Зворушливі вірші про любов доторкнулися до самих далеких куточків молодої душі.

Читаючи ліричну поезію кожен збагачує свій духовний світ, додає йому шляхетності та високості думок і поглядів.

11.02.2022