Криворізький фаховий коледж ДУЕТ на заході «Ярмарок професій»

04.02.2022 ВСП «Криворізький фаховий коледж Державного університету економіки і технологій» презентував свою освітню діяльність на щорічному міському профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відвідали учні 9 та 11 класів з різних районів і шкіл міста.

Відвідувачам ярмарку була запропонована віртуальна подорож світом професій коледжу. Всі бажаючі мали змогу зорієнтуватися у різномаїтті запропонованих спеціальностей.

При особистому спілкуванні співробітників коледжу з потенційними абітурієнтами було визначено, що їх зацікавили спеціальності, які пропонує наш заклад освіти.

І це не дивно, адже сучасна молодь розуміє перспективність наших професій в своїй особистій реалізації.

Відвідувачам сподобалась інсталяція, яка була представлена коледжем і вони залюбки фотографувались біля неї.

Маємо надію, що сьогоднішній діалог розширив професійний світогляд школярів міста і спонукає їх до вибору нашого закладу освіти.

03.02.2022