Запрошуємо школярів та студентів коледжів взяти участь у Конкурсі бізнес-ідей «Крок до успіху-2022»

Запрошуємо школярів та студентів коледжів взяти участь у Конкурсі бізнес-ідей «Крок до успіху-2022» в рамках V International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2022

Мета конкурсу – розвиток і популяризація ідей підприємництва та стартапів у молодіжному середовищі, заохочення інноваційних і креативних ідей студентської та учнівської молоді, заохочення студентів та школярів до отримання навичок бізнес-моделювання та проектування, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність та життєздатність.

Для участі в Конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 3 осіб (не більше 3 команд від закладу освіти).

Конкурс бізнес-ідей «Крок до успіху» в рамках V International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2022 (м. Кривий Ріг, Україна) проходитиме 12.04.2022 року.

Графік проведення Конкурсу:

1.       Подача готових бізнес-ідей – до 31.03.2022р. Проекти і заповнені заявки в електронному вигляді подаються на електронну адресу координатора Конкурсу: radko_vm@edu.ua

2.       Презентація та захист бізнес-ідей– 12.04.2022р.

Конкурс молодіжних бізнес-ідей для учнів шкіл передбачає розробку і презентацію ідей у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning & E-pedagogy; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems. Конкурс проводять у двох напрямах: «Комерційна бізнес-ідея», «Бізнес-ідея у сфері соціального підприємництва». Фінал Конкурсу передбачає: презентацію учасниками своїх бізнес-ідей; відповіді на запитання експертів; визначення переможців та їх нагородження. Бізнес-ідею має представити автор чи авторський колектив чисельністю не більше, ніж три особи. За сумою балів, отриманих під час презентації бізнес-ідеї, визначають переможців Конкурсу. Переможці конкурсу оголошуються в ході урочистої церемонії нагородження.

Контактна особа:
Вікторія Радько