Порадіймо за нашу колежанку

Розповідає Аліна Кузьмич:

- Минулого тижня була запрошена на нагородження щорічного обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини». Вже в іншому амплуа, вже не як учасниця конкурсу, але все так само представляючи Криворізький економічний інститут ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана".
Приємно згадувати, коли у 2017 році на цьому ж конкурсі отримала перемогу у номінації «Лідер студентського самоврядування року», а у 2018 році була лауреатом у номінації «Громадський діяч року».

Й знаєте що? Яка була моя радість, коли побачила у конверті ім‘я Катерина Барвинська і вручила диплом переможця у номінації «Лідер студентського самоврядування року»! Ще раз щиро вітаю!

Взагалі, дуже радію, коли бачу багато студентства з Кривого Рогу. А цьогоріч їх була ціла купа.
Також вітаю Олександра Богуна, Настю Соколову, Михайла Сазонова, Сергія Тарана. І була щиро рада бачити Любов Кравченко і Владислава Яцука.
Дякую за запрошення й за те, що вже не будучи студенткою, все ж долучаюсь до цього чудового дійства, Миколу Шевченка. До того ж  дуже рада всіх бачити, як завжди…

24.12.2019