Вітаємо Герасименка Ростислава з перемогою на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу

Успіх для кожного з нас – це щось індивідуальне, він може бути творчим, матеріальним або зрозумілим лише для людини, яка досягла своїх цілей. Кожен починає свою історію успіху з певних досягнень.

Навчально-науковий економічний інститут ДУЕТ вітає Герасименка Ростислава студента 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з перемогою на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу, який проходив у Чорногорії м. Будва.

Вітаємо з перемогою та бажаємо завжди змагатися гідно і чесно, залишаючи будь-якого суперника позаду, впевненості в силах, цілеспрямованості до перемоги і невтомної спраги лідерства! Нехай в житті буде багато злетів і підкорених вершин.

23.11.2021