Бібліотека ДУЕТ – підсумки вебінару

19 листопада бібліотека Державного університету економіки і технологій провела вебінар «Подання наукових робіт для перевірки на плагіат: ключові моменти».

На вебінарі детально розглядалася Дорожня карта подання студентських наукових робіт для перевірки на плагіат за допомогою сервісу пошуку плагіату UNICHEK. До обговорення ключових моментів подання робіт на перевірку долучилися завідувачі кафедрами і відповідальні особи від кафедр. Зупинилися на питаннях строків і порядку подання робіт на перевірку, критеріїв допуску робіт здобувачів до захисту.

Звертаємо вашу увагу, що на сторінці бібліотеки Університету ведеться моніторинг аналітичних та наукових публікацій з питань академічної доброчесності. Це презентації, онлайн-лекції для студентів і викладачів, огляд веб-ресурсів для перевірки текстів на плагіат, корисна інформація, щодо оформлення робіт загалом, правильності оформлення посиланнь на літературні джерела та оформлення списку використаних джерел.

Презентація до вебінару

22.11.2021