XV ЮВІЛЕЙНА Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Majesty of marketing»

Шановні студенти та науковці, запрошуємо Вас до участі у XVІІ міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених "MAJESTY OF MARKETING" (9 грудня 2021 р.)

Робоча мова конференції – англійська.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ - обговорення актуальних для України, ЄС та світу питань маркетингу професійною мовою, яка використовується спеціалістами маркетингових служб організацій в англомовних країнах з урахуванням викликів сталого розвитку.

Участь у конференції безкоштовна.

Тези доповідей будуть опубліковані в електронній збірці та розміщені у репозиторії  НТУ «Дніпровська політехніка».

Більш детально за посиланням.

Центр науки та інновацій ДУЕТ

22.11.2021