Конференція трудового колективу КЕІ

13 грудня 2019 року у конференц-залі (ауд. 139) відбулася конференція трудового колективу Криворізького економічного інституту ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана"

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про фінансовий стан Криворізького економічного інституту ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (доповідач – заступник директора з фінансово-господарської роботи  Г.О. Кочуєвський).

2. Про проектну діяльність Криворізького економічного інституту ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (доповідач – перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи С.В. Гушко. Співдоповідачі: заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи В.В. Орлов, завідувач кафедри міжнародної економіки К.В. Слюсаренко).

3. Про подальший розвиток Криворізького економічного інституту ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (доповідач – директор інституту А.В. Шайкан).

4. Різне: виступ коменданта навчального корпусу, інженера з охорони праці В.І. Вілкун та експерта з пожежної безпеки Віталія Луги про дотримання правил пожежної безпеки в інституті.

13.12.2019