Новини кафедри ІГМ

Не зважаючи на обставини пов’язані з загостренням в регіоні та державі короновірусної інфекції кафедра Інжинірингу з галузевого машинобудування Технологічного інституту успішно продовжує навчання в дистанційному режимі.

Викладачі кафедри пропонують здобувачам вищої освіти цікаві учбові лекційні матеріали, за допомогою цифрових технологій фізичне лабораторне обладнання інтегрується у цифрове середовище для забезпечення проведення практичних та лабораторних занять.

Попри всі труднощі кафедрою робиться все можливе для опанування здобувачами вищої освіти необхідних знань та навичок по дисциплінам, які викладаються таким чином, щоб вони могли успішно виконати навчальний план і здати зимову сесію.

27.10.2021