Кривий Ріг стане містом ІТ-шників

Кривий Ріг стане містом ІТ-шників Сьогодні для учнів 10-го класу був проведений цікавий тренінг «Go to IT»

— Дякуємо професору кафедри інформаційних технологій і моделювання КЕІ ДВHЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» професорові Ігорю Володимировичу Шелевицькому, — написали вдячні учні.

— ІТ створює гарні робочі місця. Еспорт ІТ-послуг з України у 2018 році склав 4.5 млрд. доларів. Потреба у фахівцях подвоюється за остані 4 роки. Ми пропонуємо школярам подумати про фах WEB-програміста. Вдячний вчителям інформатики і вчителям та директорам, які сприяють цьому. Дякую учням, які були уважними слухачами. Сподіваємося, що й Кривий Ріг стане містом ІТ-шників, — написав у відповідь наш викладач.

17.02.2019