Увага! КЕІ на зв’язку он-лайн

Шановні колеги – здобувачі вищої освіти, викладачі, працівники інституту!

18 травня о 16.00 год. КЕІ проводить пряму лінію керівництва інституту зі здобувачами вищої освіти. Ми прагнемо, щоб усю інформацію ви отримували з першоджерел, а тому створюємо можливості для комунікації он-лайн.

Розмова піде про порядок завершення навчального року в умовах карантину, проведення сесії, практики та атестації, отримання документів про вищу освіту, проведення вступу до магістратури для випускників бакалаврату, складання ЗНО та про будь-які інші нагальні питання і проблеми, які турбують студентів і викладачів.

Будемо раді бачити вас в етері у цей час, готові відповісти на будь-які питання просто
під час проведення заходу он-лайн.

До зустрічі у прямому етері!

Ваш КЕІ

18.05.2020