до 17.04 - реєстрація для проходження онлайн-практики на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає можливість студентам КЕІ пройти навчальну практику в режимі онлайн. Провідні фахівці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в галузі HR, маркетингу, обліку та фінансів, права, інформаційних технологій проведуть серію онлайн майстер-класів, під час яких студенти отримають не тільки практичні знання а й завдання націлені на покращення засвоєння теоретичних знань.

Успішно пройшовши інтерактивний курс та підготувавши письмовий звіт, студенти отримують сертифікати та підсумкову оцінку за практику.

Всі вебінари відбудуться на платформі Zoom. У день події за 15 хвилин до початку на пошту, вказану при реєстрації, буде направлено лист із посиланням на вебінар. Допускатися до Zoom конференції будуть тільки ті учасники, які зареєстровані в Zoom під власним ім'ям!

Старт програми – 10.04.2020 р.

Програма практики:

10.04.2020 - тема першого заняття в рамках виробничої практики – «Знайомство з підприємством «Народження сталі». Під час вебінару відбудеться ознайомлення з роботою компанії, з процесом виробництва сталі та роботою основних департаментів, відбудеться віртуальна екскурсія).

Спікер: Головань Марія – спеціаліст відділу з роботи з учбовими закладами

17.04.2020 р. – під час вебінару відбудеться ознайомлення з основними функціями HR в компанії, які завдання у кожного підрозділу та співробітників. Практична частина буде націлена на те, щоб студенти навчилися заповнювати резюме, акцентуємо увагу на тому, що варто вказувати в резюме студента і як успішно пройти першу співбесіду.

Спікер: Залозних Катерина – начальник управління з навчання та розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Зареєструватись на вебінар, який відбудеться 17.04.2020 р. о 14.00, можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13rwwpscCBgtUXPEq-zlCGRd472F4aXSb-HYvCr7f0cE/edit

Реєстрація триватиме до 12.00 17.04.2020 р.

15.04.2020