Тренінги для особистого розвитку

Шановні друзі! Реєструйтеся на безоплатні вебінари. Використовуйте час на карантині ефективно!

Запрошуємо на серію вебінарів для особистого розвитку. Це тренінги, в яких може взяти участь кожен. Долучайтесь до нас! Коли і о котрій годині - дивіться на сайті.

Мрієте заснувати власний стартап, але бракує досвіду та знань? Хочете втілити грандіозну ідею, проте немає команди? Вважаєте, що молодим людям досить важко боротися проти професіоналів з 10-річним стажем на бізнес арені? Ми знаємо, як допомогти вам впоратися з цими страхами!

7 червня 2020 року команда Elevate the Future Ukraine проведе безкоштовний сет вебінарів The Changemakers Summit, під час якого розповість про те, як українська молодь створює інновації, що стали відомими на весь світ.

Наші спікери розкриють тему створення успішного продукту та як просувати свою ідею під час кризових умов. Ви зможете дізнатися історію наукової роботи, яку розвинули до стартапу з венчурними інвестиціями з Китаю, та історію того, як 16-річні підлітки заснували стартап із оцінкою в 1 мільйон доларів!

Захід абсолютно безкоштовний! Для того, щоб його відвідати, обов'язково потрібно зареєструватися за цим посиланням: https://forms.gle/VVDZq8FP9AcnmEYz5
Дедлайн реєстрації: 6 червня 2020 року о 23:59 за Києвом.

Маєте запитання щодо заходу? Звертайтесь за електронною поштою: daria.valska@elevatethefuture.org

Також долучайтесь до наших сторінок у соціальних мережах. Зовсім скоро буде анонсовано розіграш призів у рамках проведення The Changemakers Summit.

Чекаємо на вас вже 7 червня. Let's make a difference together!

Молодь запрошують стати Амбасадорами Цілей сталого розвитку

14.04.2020