Запрошуємо на конкурс “FinTeens: Покоління фінансово незалежних”

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошують студентів усіх спеціальностей взяти участь у проєкті “FinTeens: Покоління фінансово незалежних”

За дослідженнями, 72% молодих людей у віці 18-24 роки мають низьку фінансову обізнаність і не вміють керувати своїми фінансами. Мета проєкту – підвищити інтерес молоді до теми фінансової грамотності та залучити студентів до розробки інноваційних матеріалів для батьків з навчання фінансовій грамотності своїх дітей.

Участь в проєкті можуть взяти студенти ЗВО усіх спеціальностей і курсів. Реєструватися необхідно командами по 6 осіб. Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму до 19 березня 2020 року за посиланням careerhub.in.ua/ukrsibbank-contest.

Серед усіх зареєстрованих команд організатори відберуть 10, які будуть запрошені на конкурс у Києві. Про результати відбору команд на конкурс буде повідомлено до 24 березня 2020 року. Протягом місяця команди розроблятимуть свої рішення із залученням співробітників банку в якості менторів, а в кінці квітня презентують свої розробки на фіналі конкурсу.

Команди-переможці отримають корисні призи від організаторів, а також позмагаються за головний приз – освітню подорож до офісу BNP Paribas в Європі.

Детальні умови проєкту читайте у Положенні.

З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь – td@csr-ukraine.org,
тел. (044) 292 02 48, Тарас Деркач.

Оргкомітет проєкту “FinTeens: Покоління фінансово незалежних”

+38 093 440 5028;    +38 044 292 0248

12.03.2020