Екскурсія на «Перший міський»

Екскурсія на «Перший міський»

Нещодавно студенти 1 і 2 курсів спеціальності «Міжрегіональні відносини, суспільні комунікації і регіональні студії» відвідали криворізьку телестудію «Перший міський телеканал. Кривий Ріг», що знаходиться на пр. Миру

Студенти познайомилися із тележурналістами, дізналися, як готуються програми новин та як ведеться збір інформації. Вражень у студентів лишилося багато. Про цей похід до телестудії розповідає асистент кафедри міжнародної економіки Олександра Гринько:

- Нам провели екскурсію, - говорить викладач, - студентам показали, як працюють тележурналісти у студії. Вони дізналися, як працювати із суфлером, записувати голоси (і самі спробували), подивилися, як працюють редактори та кореспонденти. Студенти відразу захотіли теж працювати на студії. Деяким із них запропонували написати статтю чи надати іншу інформацію, щоб подивитися, як вони уміють викладати свої думки і спостереження.

- Ми побували на «Першому міському», - говорить студентка 2-го курсу Дарина Попова. - Нам показали кімнату звукозапису, познайомили з режисерами, монтажниками та іншими працівниками телестудії. Мені сподобалось, як вони працюють на комп’ютері та ведуть пошук інформації. Це досить цікаво. А ще запропонували нашим  студентам до них приходити на практику і стажування, особливо, якщо маєш навики до письма.

До розмови долучається другокурсник Євген Величко:

- Мені сподобався їх стиль роботи, те, як вони працюють командою і між ними дуже сильний взаємозв’язок.  Сподобалась телестудія, яка вже підготовлена до Нового року. Цікаво було спостерігати, як працюють телеведучі. Особливо хотілось побачити, як вони працюють у прямому ефірі. Цікаво було б побачити їх імпровізацію і роботу в студії.

20.11.2019
Copyright 2020 ©