Головне – прагнути до перемоги

Головне –  прагнути до перемоги

19 листопада у Міжрегіональному центрі професійної підготовки та перепідготовки кадрів відбулися спортивні змагання між студентами з навчальних закладів Центрально-Міського району: Міжрегіонального центру, авіаколеджу, Українського політехнічного технікумі і Криворізького економічного інституту

Збірна команда КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»  взяла участь у цій спартакіаді з трьох видів спорту, а саме: волейболу (жіночий, чоловічий), гирьового спорту і настільного тенісу. Троє юнаків виборювали призові місця з гирьового спорту, в настільному тенісі – одна дівчина і один хлопець, інші – у волейболі.

Маємо такі результати: з настільного тенісу – третє місце (в особистій першості Даша Дзюба).  У грі з волейболу наша команда зайняла третє місце (Моргач Стас, Теленик Олексій, Дудніченко Рома, Шевченко В’ячеслав,  Чуплий Ілля, Малик Назар, Горбаченко Олег, Конончук Олег).

- Хлопці мене порадували, грали чудово, - говорить викладач фізичного виховання КЕІ Тетяна Дроннікова. - Вони могли бути і на другому місці… З інших видів спортивних змагань ми зайняли в загальному підрахунку четверте місце. Непогані результати і в гирьовиків (Влад Кулєєв, Валера Конюшенко і Богдан Ігнатенко).

20.11.2019
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©