Співпрацюємо з МОМ

У Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» чотири дні працювали представники Міжнародної організації міграції. Про цю подію розповідає керівник Координаційного Центру допомоги воїнам Вікторія Самойленко:

- З 7 по 10 листопада 2019 року  включно ми зустрічалися з представниками МОМ (Міжнародної організації міграції), від якої виграли грант і наразі  отримуємо обладнання: і ксерокси, і принтери, й комп’ютери, стільці, столи і все необхідне для оновлення Музею Героїв АТО (вже замовлено фотографії воїнів) та ін. Отже, грант виграно і цілий місяць ми отримуємо необхідне обладнання.

Це дуже приємна співпраця. Представників МОМ ми зустрічали і влітку, і теж було навчання. Як завершення цього етапу – проведення тренінгу: два дні присвячені питанню гендерної рівності і два дні – питанню адвокації. На цей тренінг була запрошена ініціативна група, яка брала участь і минулого разу, та всі бажаючі з представників громади міста.  Тут і студенти, і викладачі, і ветерани, і переселенці, і люди з інвалідністю та інших громадських організацій (приблизно 30 чол.). Вони отримують необхідні знання, а після завершення тренінгу слухачі отримали сертифікати.

Тренінги проходять дуже цікаво, пізнавально, по-новому... адже завжди для себе відкриваєш щось нове.  Є тут у нас представники із Северодонецька, з Дніпра і Києва. Дуже приємні, професіональні люди, майстри своєї справи. Тому ми раді, що з ними співпрацюємо.

Реалізація цього гранту продовжиться до лютого 2020 року – це буде його завершення, коли отримаємо останнє обладнання, але ми сподіваємось, що й надалі будемо з ними співпрацювати і підтримувати стосунки... і ще вигравати гранти!

- Отже, чотири дні пречудового тренінгу для нашої громади на теми "Ґендерна рівність" та "Адвокація" від МОМ! Дякуємо за плідну співпрацю! – сказала наприкінці пані Вікторія.

10.11.2019