Атестація аспірантів за 1 семестр 2023-2024 н.р.

Щорічно за графіком освітнього процесу в березні відбувається атестація здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Цього року в Державному університеті економіки і технологій вперше пройшли атестацію аспіранти трьох кафедр: кафедри економіки та цифрового бізнесу, кафедри управління бізнесом та кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування. Майбутні доктори філософії оформили Звіти про виконання освітньо-наукової програми на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за перше півріччя 2023-2024 навчального року, у яких відображено виконання наукової і освітньої складової підготовки доктора філософії, відомості про апробацію результатів дослідження.

Також під час атестації аспіранти діляться своїми досягненнями і здобутками, участю в семінарах, вебінарах, програмах підвищення кваліфікації.

Пишаємося нашими молодими науковцями, радіємо їхнім науковим успіхам, підтримуємо професійне і кар’єрне зростання.

Відділ аспірантури ДУЕТ

18.03.2024