ДУЕТ відкриває Центр тестування визначення рівня володіння державною мовою

ДУЕТ відкриває Центр тестування визначення рівня володіння державною мовою

Мова – важлива! У всі часи українці виборювали право говорити українською мовою. Ця боротьба продовжується і сьогодні. Питання володіння державною мовою особливо гостро постає під час війни.
Державна мова — правовий статус мови, користування якою обов'язкове в офіційних документах та загалом у публічних сферах суспільного життя в державі (законодавство, управління, судочинство, освіта тощо). Користування державною мовою закріплюється традицією або законодавством. Державна мова постає як мова національності, яка самовизначилася в даній державі.
Державною мовою в Україні є українська мова.
Згідно з рішенням Національної комісії зі стандартів державної мови від 15.11.2022    №369 
https://mova.gov.ua/storage/app/sites/19/rishennja_komisii/November_22/369rishennyaproupovnovzhennyaduet-1.pdf, Державний університет економіки і технологій призначено спеціально уповноваженою установою, яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою.
Такий іспит є необхідною умовою для набуття громадянства України, а також для виконання службових обов’язків посадовими особами та публічними службовцями. Більш детально про іспит за посиланням: https://mova.gov.ua/diyalnist-i-proyekti/ispit-na-riven-volodinnya-derzhavnoyu-movoyu
На базі ДУЕТ у приміщенні IT HUB за адресою Кривий Ріг, площа Визволення, 2 найближчим часом буде відкрито Центр тестування https://mova.gov.ua/spivpratsia/upovnovazheni-ustanovi/perelik-centriv-ispituvannya
Початок роботи – грудень 2022 року.


Керівниця Центру КПР Наталія ІЗМАЙЛОВА

25.11.2022
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©