У Криворізькому фаховому коледжі вперше відбулося вручення дипломів

29 квітня – історичний день у Криворізькому фаховому коледжі Державного університету економіки і технологій. Цього дня отримали свої дипломи перші випускники коледжу. 33 студенти завершили навчання за спеціальністю харчові технології і вже готові працювати за фахом.

У Криворізькому фаховому коледжі свято – перший випуск. Тепер уже колишні студенти своєчасно отримали дипломи, напередодні склавши державний іспит. Коледж заснували у вересні 2020 року і наразі тут здобувають освіту 450 студентів. Для вступників доступні денна та заочна форма навчання та спеціальності: «Діловодство і інформаційна справа», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Харчові технології» та «Підприємництво, економіка та біржова діяльність». Вступити до коледжу можна після закінчення дев’ятого класу.

«Випускники молоді, завзяті, креативні, сповнені ідей та натхнення, у них все життя попереду. Ми бажаємо їм успіху та перемог: власних, на професійній стежині, у особистому житті і, звичайно, перемог нашій Україні», - привітала випускників директорка коледжу Алла Максимова.

Для закладу цей день видався особливим, оскільки з початку заснування коледжу, а саме у вересні 2020-го, це перший випуск студентів.

Докладніше ознайомитися з подією можна  one.kr.ua та facebook.com

Фото події за посиланням

30.04.2022