З 14-го березня 2022 року освітній процес у дистанційному режимі

Відповідно до наказу від 11.03.2022 року № 42 «Про організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану» з 14 березня 2022 року в Державному університеті економіки і технологій продовжено освітній процес для здобувачів освіти усіх форм навчання у дистанційному режимі з урахуванням можливостей кожного здобувача реалізовувати індивідуальний навчальний план та можливостями інтернетпокриття для забезпечення проведення занять.

В зв’язку з цим ДУЕТ пропонує всім здобувачам освіти альтернативні способи вивчення дисциплін за допомогою безкоштовних онлайн-платформ, таких як Coursera (https://coursera.org/) та Prometheus (https://prometheus.org.ua/).

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Курс, пройдений на цих платформах, може бути зарахований як залік або іспит з окремої дисципліни лише за умови попереднього узгодження із викладачем, а також за умови успішного завершення курсу та отримання сертифіката від Coursera.

Сертифікати, які раніше потрібно було оплачувати, відтепер можна отримати безкоштовно.

Безкоштовний доступ до курсів платформи Coursera для працівників і здобувачів освіти Університету буде здійснюватись через адміністратора платформи – Катерину Голікову. Для цього потрібно:

1. Обрати курс з дисципліни, який запропонував Вам викладач.
  2. Надіслати на електронну адресу golikova_kp@kneu.dp.ua: ПІБ, дійсну власну електрону адресу та назву обраного курсу з посиланням на нього.
  3. Отримавши листа на електронну адресу пререйти за посиланням, вивчити курс та отримати сертифікат від Coursera або Prometheus.
11.03.2022