Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації

Центр кар’єрного та професійного розвитку ДУЕТ повідомляє, про продовження роботи курсів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в 2021-2022 навчальному році.

Оголошується набір слухачів за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Стратегічне управління в умовах змін».

Обсяг програми 72 години / 2,4 кредити ЄКТС.

Програма погоджена. Наказ НАДС від 31 серпня 2021 р. № 141-21.

Це нова програма, підготовлена колективом авторів – викладачів Університету під керівництвом доктора економічних наук Ірини Васильчук. Мета програми - формування цілісної системи знань з питань управління змінами в організації (для Державної служби та органів місцевого самоврядування) розробки і впровадження стратегії змін та передумов її ефективності: розуміння стратегічних моделей змін, формування команди змін та ефективної командної взаємодії, лідерство для реалізації змін, організаційні трансформації та стратегічне планування.

Інформація про зміст програми за посиланням

Реєстрація можлива через Портал управління знаннями НАДС

або на сайті ДУЕТ за посиланням

Форма заняття – дистанційна.

Вся додаткова інформація за телефоном 0966726022

Дякуємо, що обираєте наш Університет.

Керівниця Центру кар’єрного та
професійного розвитку ДУЕТ