Конкурс молодіжних бізнес-проектів і стартапів

Конкурс молодіжних бізнес-проектів і стартапів 11-12 квітня 2019 року відбувся ІІ Міжнародний конгрес SMART SOCIETY 2019 в Академії Полонійній у Ченстохові (Польща). В рамках Конгресу проходив Конкурс молодіжних бізнес-проектів і стартапів, учасниками якого були студенти Pоlonia Universityin Czestochowa(Poland), Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв), RezekneAcademyofTechnologies (Latvia), Філіалу Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (Узбекистан)

До складу журі входили представники різних країн: України, Польщі, Латвії, Узбекистану. Координатором Конкурсу від Криворізького економічного інституту виступала доцент кафедри економіки та підприємництва Радько Вікторія Миколаївна, яка була також членом міжнародного журі та керувала процесом підготовки цього Конкурсу.

Конкурс передбачав розробку і презентацію проектів у сферах: E-business& E-commerce; FinТech& E-finance; E-learning& E-pedagogy; SmartCityServices; Industry 4.0; DigitalBusinessEcosystems і проводився у трьох номінаціях: «Комерційний проект (виробництво, сфера послуг і торгівля)»; «Соціальний проект» — бізнес-проекти, що фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів із державного бюджету та спрямовані на розв’язання певної соціальної проблеми; «Стартап-проект (апаратне чи програмне рішення)».

До участі у фіналі Конкурсу за попередньо проведеними регіональними конкурсами було відібрано п’ять проектів.
Від нашого вузу презентували бізнес-проект створення підприємства з виробництва одягу зі світловідбиваючим ефектом ТОВ «Абріс» студенти: Чайка Владислав (спеціальність «Менеджмент») та Азаренко Дмитро (спеціальність «Міжнародна економіка»). Під керівництвом завідувача кафедри менеджменту та публічного адміністрування, професора Матукової Ганни Іллівни вони здобули впевнену перемогу в номінації «Комерційний проект» і отримали диплом переможця та грошову винагороду.

Завідувач кафедри менеджменту та публічного адміністрування, професор Матукова Ганна Іллівна зазначає:

— Сьогодні наш Криворізький економічний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» надає велику можливість майбутнім управлінцям і економістам усіх сфер економіки для спілкування зі студентством різних країн зарубіжжя. Наукова спільнота вузу плідно працює над пошуком нових форм і методів проведення науково-практичних заходів. Тому активна участь наших студентів у Конкурсі бізнес-проектів була невипадковою, ми із захопленням готувалися до фіналу конкурсу і презентації своїх ідей. Адже майбутні спеціалісти повинні бути амбітними і при цьому якомога більш реалістичними, де родзинкою буде поєднання професійних цілей із власними життєвими. Ми, викладачі, прагнемо до розвитку студента як особистості, формуванню його лідерських якостей, розвитку вміння вести переговори та інших навичок, необхідних у бізнесі.

Думаю, що наші студенти отримали максимальне задоволення від участі у конкурсі та набули необхідні зв’язки зі студентством інших країн. Отримати нагороду було нелегкою справою, працювали над проектом з азартом і зацікавленням. Це буде великим заохоченням до наступних перемог наших студентів! Вони довели, що є кращими й постійно прагнуть до вдосконалення! Бажаю їм великих кроків і досягнень у майбутньому!

17.04.2019