Пам'ятаємо і перемагаємо!

Пам'ятаємо і перемагаємо!

8-9 травня – День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями Другої світової війни. Це День Перемоги над нацизмом

Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. 
Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.
День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом та агресією. 
Пам’ятаймо, перемога далася надзвичайно високою ціною. Згадуймо тих, перед ким ми в безкінечному боргу за наше життя, схиляймо голови перед полеглими на полях битви...

Вшановуймо тих, хто, жертвуючи собою, врятував землю від нацистського поневолення, подарував нам мир і свободу. Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо миру і вдячності! З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

07.05.2021
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©