У нас навчатись цікаво!

У нас навчатись цікаво! 13 березня у лаунж-зоні інституту відбулася цікава зустріч першокурсників – наших майбутніх журналістів – зі школярами із різних шкіл Кривого Рогу і, зокрема, 16-го ліцею, які теж захоплюються цією напрочуд чудовою професією – журналістикою

Були тут представники із криворізької молодіжної ліги журналістів. Провела захід доцент кафедри іноземних та української мов Олена Миколаївна Гончаренко.

— Ми презентували, а точніше сказати, рекламували нашу спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації і регіональні студії», — розповідає першокурсниця КЕІ Дарина Попова. — Запитували учнів, чи хочуть вони вступати до нас після закінчення середнього навчального закладу і запрошували їх на навчання до Криворізького економічного інституту. Я і мої одногрупники розповіли їм детально, як ми навчаємось, які заходи у нас проводяться і які іноземні мови ми вивчаємо. Було досить цікаво спілкуватися з учнями.

А потім наші першокурсники-журналісти спробували свої сили, взявши інтерв’ю у школярів

Інтерв’ю і фото Дарини Попової

— Как тебя зовут? Где учишься?

— Меня зовут Александр, учусь в 16-м лицее, в 9-м классе.

— Понравилось тебе сегодняшнее мероприятие? Взял ли что-то для себя?

— Очень понравилось, много чего взял для себя полезного, возможно, даже буду поступать в этот институт, ещё подумаю о специальности.

— Заинтересовала ли тебя наша специальность?

— Да, очень заинтересовала, возможно, с ней я хочу связать свою жизнь.

Інші два аудіоінтерв’ю взяли студенти-першокурсники Антон Алексанкін і Влад Кулєєв (слухати їх у прикріпленому додатку).

13.03.2019