Особливості здачі сесії онлайн для студентів всіх спеціальностей

1. Завантажити архів Student

2. Щоб почати роботу, відкрийте папку Student.  Під значком "i" можна ознайомитися з інструкцією.

3. Для запуску програми необхідно натиснути файл Distance_student.exe

4. Заповнити Шифр дисципліни (англійськими буквами, береться з розкладу); Ім’я, Прізвище, По-батькові; Обрати групу з випадаючого списку - натиснути «Зберегти та відкрити білет»

ОБОВ’ЯЗКОВА УМОВА ЗАПОВНИТИ ВСІ ПОЛЯ (за відсутності по-батькові, вкажіть повторно групу)

5. Заповнити бланк відповідей

Важливо! Необхідно заповнити всі питання, інакше з’явиться помилка і білет не буде надісланий.

6. Після успішного заповнення всіх питань необхідно натиснути кнопку SaveFile Exit

8. Ваші відповіді будуть відправлені в хмарне середовище, а в поточному каталозі буде сформований файл <шифр дисципліни_номер білету> .txt

Сформований файл є підтвердженням того, що саме Ви є власником виконаного тестового завдання. У разі подачі апеляційних звернень даний файл необхідно надіслати до Центру студентських комунікацій на електронну адресу csk@duet.edu.ua для подальшого розгляду та вирішення спірних питань.

У разі неможливості дотримання вищенаведених вимог, пропонується здавати іспит у приміщенні університету. За день до іспиту потрібно зв’язатися з ЦСК  за телефоном +380 67-777-62-70 В день іспиту прибути до ЦСК (пл. Визволення, 2) . Вам буде надана можливість здати іспит в приміщенні університету.

08.04.2021