Особливості здачі сесії студентів-заочників

Особливості здачі сесії  студентів-заочників

Шановні студенти!

Центр студентських комунікацій постійно покращує умови здачі екзаменаційної сесії. На сьогодні ми оновили програму формування бланку відповідей в хмарному середовищі, а саме результати відповідей на білети (тестові завдання) у Вас зберігатимуться на комп’ютері.

Для цього Вам необхідна операційна система не нижче Windows 7, антивірус відключити:

1. Завантажити архів Cloud_update2 (самораспаковывающийся архив)

2. Папка Info містить інструкції. Щоб почати роботу, відкрийте папку Student2.

3. Для запуску програми необхідно натиснути файл Distanc2_student.exe

4. Заповнити Шифр дисципліни (!!!англійськими буквами!!!), Ім’я та Прізвище - натиснути «Оценка ответов»

5. Заповнити бланк відповідей

Важливо! Необхідно заповнити всі питання, інакше буде здійснений вихід в головне меню

6. Після успішного заповнення всіх питань необхідно натиснути кнопку SaveFile Exit

1

7. Сформується вікно «Внимание!» - «Результат по дисциплине …. и номер билета … сохранены в облако!»

2

8. А також буде сформовано вікно «Данные записаны на диск..»

3

4

9. В поточному каталозі буде сформований файл <шифр дисципліни_номер білету> .txt

5

Сформований файл є підтвердженням того, що саме Ви є власником виконаного тестового завдання. У разі подачі апеляційних звернень даний файл необхідно надіслати до Центру студентських комунікацій на електронну адресу csk@kneu.dp.ua. для подальшого розгляду та вирішення спірних питань.

У відео-інструкції (відео нижче) показано, як виконати данну інструкцію на ОС Windows 10,
стронньої антивірусної програми немає, тільки вбудований антивірус Windows 10 Microsoft Defender.

22.02.2021