Бібліотека ДУЕТ - підсумки вебінару

28 грудня бібліотека Державного університету економіки і технологій провела вебінар «Правила оформлення бібліографічного опису використаних джерел». Було наведено типові приклади описування документів різних видів: одно- і багатотомних; неперіодичних, періодичних, серіальних і продовжуваних видань; моновидань і збірників; документів на різних носіях інформації (друкованих, електронних), а також складових частин документів з дотриманням вимог стандартів, чинних в Україні станом на 01 січня 2021 р. Детально проаналізовано приклади оформлення бібліографічного опису у списку джерел, який наводять у курсовій, кваліфікаційній, магістерській роботах. Бібліотека перед собою ставила мету – розглянути теоретичні і практичні питання бібліографічного опису документа, а також подати в компактній та зручній формі скорочені правила і типові зразки бібліографічного опису різних видів видань.

Сподіваємося, що наші рекомендації будуть корисними під час підготовки наукових статей, студентських рефератів, курсових, дипломних, кваліфікаційних робіт, які обов’язково мають супроводжуватися бібліографічними списками використаних джерел.

Презентація вебінару (pdf)

Запис вебінара на youtube каналі університету:

28.12.2020