Запрошуємо взяти участь у роботі II Міжнародного наукового конгресу SMART SOCIETY 2019 Шановні науковці! Запрошуємо взяти участь у роботі II Міжнародного наукового конгресу SMART SOCIETY 2019, що відбудеться у квітні — травні 2019 року.

Місія конгресу – створення мультистейкхолдерівської платформи для співробітництва академічної спільноти та бізнесу з метою генерування нових знань та обміну інформацією і передовим досвідом щодо сучасних трендів, ключових детермінантів та особливостей розвитку інформаційного суспільства.

Основна зовнішня панель конгресу триватиме 11-12 квітня 2019 року в Академія Полонійна в Ченстохові (Польща).

II International Scientific Congress SMART SOCIETY 2019 (for more details see the site of the congress at main.nuife.org):

ІV Міжнародна наукова конференція – Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки – 11-12, 18 квітня 2019

• POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA (POLAND)
  • KRYVYJ RIH ECONOMIC INSTITUTE OF KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)
  • REZEKNE ACADEMY OF TECHNOLOGIES (LATVIA)
  • PETRO MOHYLA BLACK SEA NATIONAL UNIVERSITY (UKRAINE)

V Міжнародна наукова конференція – Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів – 11-12 квітня 2019
OРГАНІЗАТОРИ

• KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)
  • POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA (POLAND)

Міжнародна наукова конференція – Міжнародні комунікації в SAMAR SOCIETY — 16-17 травня 2019
OРГАНІЗАТОРИ

• KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)

ІІ Міжнародна наукова конференція — Екологія та проблеми здоров’я – 11-12 квітня 2019
OРГАНІЗАТОРИ

• DROHOBYCH IVAN FRANKO STATE PEDAGOGICAL UNIVERSITY (UKRAINE)
  • POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA (POLAND)
  • VIVES UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (BELGIUM)
  • V. N. KARAZIN KHARKIV NATIONAL UNIVERSITY (UKRAINE)

Мови конференції: польська, українська, англійська

Умови участі в конгресі:

Для участі в конференції до 31 січня 2019 року необхідно заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/wZ8FNTwFk7WeO0yp1)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АВТОРА (ЗБІРНИК СТУДЕНТСЬКИХ МАТЕРІАЛІВ)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Сайт конференції – main.nuife.org

E-mail: nuife.edu@gmail.com

Початок роботи конгресу – 11 квітня 2019 p. о 10:00 год.

27.01.2019