Із Днем української адвокатури!

19 грудня всі адвокати України святкують своє професійне свято – День адвокатури

Метою цього свята є відзначення великого суспільного значення цього правозахисного інституту в Україні. Ефективність діяльності адвокатури є показником рівня демократії у державі, його політичної та економічної стабільності.

Тож вітаємо усіх правозахисників і, зокрема, наших студентів юридичного факультету, наших майбутніх правників, із Днем української адвокатури! Бажаємо розвитку і досягнення максимальних висот, кар’єрного зльоту, затребуваності, надійності і впевненості у своїх силах і знаннях. Будьте наполегливі в досягненні мети і живіть по совісті!

19.12.2020