З Днем Святого Миколая!

Профком ДУЕТ сердечно вітає колег зі святом

Алла Максимова: - Я щиро вітаю весь колектив зі святом Святого Миколая. Він звечора, напередодні 19 грудня, ходить по домівках, спостерігає за всіма нами: чи є ми чемними і слухняними дітками. Адже скільки б нам не було років, ми залишаємося в душі дітьми і завжди чекаємо на це свято. Я хочу, щоб у цей день Святий Миколай усім поклав під подушку мішок здоров’я, мішок любові і щастя, а ще – пошани від дітей і онуків, і всього найкращого – радості і задоволення від життя, незважаючи ні на які негаразди.

Наталія Сусло: - У це світле свято я бажаю всім, у першу чергу, здоров'я, благополуччя у сім'ях, щастя, удачі, щоб були у нас душевний спокій і рівновага, щоб ми всі були з роботою, а студенти повернулись в аудиторії університету, щоб було не дистанційне спілкування, а живе.

Благополуччя всім і добра! Нехай здійсняться найзаповітніші мрії і прийде
у кожну родину щира втіха і любов!

До них приєднується  Навчально-науковий економічний інститут ДУЕТ

Вітаємо усіх із днем Святого Миколая!

Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!

18.12.2020