Вітаємо з Днем працівників суду!

Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 15 грудня в Україні встановлено щорічне професійне свято - День працівників суду

Щиро вітаємо всіх причетних до цієї події, а особливо викладачів і студентів юридичного факультету ДУЕТ, із професійним святом — Днем працівників суду!

Головна вимога сьогодення - ефективне судочинство, справедливий розгляд справ неупередженим, компетентним і незалежним від будь-якого політичного чи адміністративного впливу судом. Тому саме від самовідданої праці працівників суду великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру і спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Це вимагає від працівників суду і судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Тож зичимо віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою і витримкою!
Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

15.12.2020