КЕІ КНЕУ отримав доступ відразу до SCOPUS та WOS!

КЕІ КНЕУ отримав доступ відразу до SCOPUS та WOS! Відтепер усі викладачі, студенти та гості КЕІ можуть вільно користуватись безмежними можливостями відразу двох найпотужніших науково-метричних баз SCOPUS та Web of Science!

Ці бази дозволяють легко знаходити авторитетні наукові праці, статті, монографії, матеріали конференцій та інші здобутки науковців з усього світу. КЕІ одним із перших отримав доступ відразу до обох науково-метричних баз відповідно до наказу МОН України від 06.11.2018 року № 1213 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних».

Ці бази є найбільшими в світі. У WoS найбільш поважними є три платформи: SCIE (Science Citation Index Expanded) – включено приблизно 8300 журналів; SSCI (Social Science Citation Index) – 2900; AHCI (Art and Humanities Citation Index) – 1600 журналів. Щодо Scopus, то сьогодні до цієї бази включено і є активними понад 20000 журналів, зокрема і з України.

ТОП-5 можливостей SCOPUS та WOS:

1. Пошук необхідних наукових матеріалів за будь-якою тематикою, що цікавить, для якісного написання власних робіт та виконання дослідження.
  2. Можливість працювати з найсучаснішими дослідженнями провідних науковців світу.
  3. Реєстрація на платформі, створення профілю користувача чи власного кабінету (відбір праць та створення картотеки статей за інтересами; синхронізація профілю науковця у ResearcherID та ORCID).
  4. Пошук журналів для публікації, перевірка їх «цитованості».
  5. Пошук грантів.

Доступ можливий на території КЕІ з мережі університету за посиланнями:

Ви також можете користуватись базами зі свого ноутбука чи смартфону, доєднавшись до мережі Wi-Fi FREE_KEI, яка вільно діє по всьому корпусу КЕІ на Медичній 16.

13.02.2019