До уваги студентів і викладачів!

Нагадуємо, що бібліотека ДУЕТ здійснює тематичний підбір літератури за запитом користувачів при підготовці до лекцій, семінарів і виконанні кваліфікаційних робіт. Для отримання консультації онлайн необхідно заповнити форму за посиланням https://forms.gle/FmUtfV34Mb7ZXztf9. Або особисто звернутися до фахівців бібліотеки. Запит виконується протягом 3-7 днів.

Книги можна отримати на абонементі або в читальній залі бібліотеки. При користуванні літературою можна скористатися опцією «Нічний абонемент» (література з читальної зали видається на добу, вихідні або святкові дні).

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті бібліотеки ДУЕТ створено Архів виконаних довідок, в якому може зберігатися готова відповідь на Ваш запит.

Запрошуємо до співпраці!

10.11.2020