УВАГА! ВІДСТРОЧКА ВІД ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ!

Державний університет економіки і технологій інформує абітурієнтів, які вступають до магістратури або до бакалаврату (на базі отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»), про питання отримання відстрочки від призову на строкову військову службу

У зв’язку із запровадженням карантину, строки чергового призову на строкову військову службу було перенесено на травень-липень 2020 року. Це призвело до того, що випускники, які планують продовжити своє навчання за наступним ступенем освіти, не встигають отримати відстрочку від призову.

Державний університет економіки і технологій здійснює попередню реєстрацію зазначених вступників і видає відповідну довідку для військкомату. Підставами для попередньої реєстрації вступника є:

- реєстрація для складання єдиного вступного іспиту або єдиного фахового вступного випробування (вступ до магістратури);

- наявність сертифікатів ЗНО (вступ на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»).

Телефони для довідок: (098) 207-36-48, (067) 777-62-70

10.07.2020