ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2022

Економічний інститут є новим структурним підрозділом Державного університету економіки і технологій, що поєднав у собі кращий навчально-науковий досвід Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана» з новітніми формами і технологіями навчання. Сучасна діяльність Економічного інституту зорієнтована запитом на навчання, а саме: вимоги активного ринку праці, якістю освітніх послуг, дуальною формою навчання та інше.

Історія Економічного інституту розпочинається в 2020 р. після створення Державного університету економіки і технологій шляхом виділу Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» з Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» та Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України з Національної металургійної академії України.

Економічний інститут створено на базі факультету економіки та управління і факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана».

Сьогодні в Економічному інституті створені сприятливі умови для наукової діяльності та участі студентів у міжнародних і науково-дослідницьких проектах. Кожна кафедра інституту щорічно бере участь в міжнародних науково-практичних конференціях, науково-фахових конкурсах та олімпіадах. Свої наукові дослідження студенти мають змогу опублікувати у збірниках матеріалів конференції, або інших виданнях. Студенти інституту неодноразово займали призові місця на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Найкращі випускники продовжують свою наукову діяльність в аспірантурі.

Викладачі Економічного інституту дбають над професійним майбутнім та успішною кар’єрою наших студентів. Великі сподівання покладаються на можливість залучення технологій віртуальної реальності та симуляцій,  на модернізацію саме змісту освіти. Навчальний процес поєднує в собі знання мови, комунікативної та інтерактивної методик викладання з елементами гри, постійний професійний розвиток, любов до своєї роботи, а також вміння планувати заняття так, щоб студенти отримували максимальну користь і задоволення від занять.

Як справжні професіонали, викладачі Економічного інституту розуміють, що у кожного студента свій темп розвитку та сприйняття інформації, тому практикують індивідуальний підхід і створюють сприятливу атмосферу, що допомагає студентам відчути себе впевнено, саме тому вони активні на заняттях та із задоволенням спілкуються англійською, німецькою, французькою та польською мовами.

Гордістю Економічного інституту є його випускники. Найбільш відомими з них є:

  • Колесніков Д. В. — Міністр промислової політики України (2010р.-2012р.);
  • Біленький С. Л. – заступник Міністра промислової політики України;
  • Цюпа Ю. О. – депутат Криворізької міської ради;
  • Іщенко М. І. – директор гірничорудного дивізіону ТОВ «Метінвест Холдинг» (2010р.-2015р.);
  • Шевчик Д. В. — генеральний директор ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»;
  • Шафалюк О. К. – доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу, декан факультету маркетингу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;
  • Татарульєва А.– директор з внутрішніх продажів ПАТ «Arcelor Mittal Кривий Ріг»;
  • Лисовенко О. — заступник директора з економіки ПАТ «Arcelor Mittal Кривий Ріг»;
  • Ткаченко В.  – провідний спеціаліст управління зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Arcelor Mittal Кривий Ріг»;
  • Катриченко О. В. – заступник Криворізького міського голови та інші.

Сучасний світ вимагає вчитися протягом усього життя. Непересічний досвід викладачів старших генерацій, помножений на потужний потенціал молоді, дозволяє Економічному інституту впевнено працювати у майбутньому на процвітання нашого Університету.

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2022 ©