Паралельне навчання

Ви маєте унікальну можливість вступити на ІІ курс за іншою спеціальністю та іншою формою навчання, взявши участь у вступній кампанії! 

Один диплом про вищу освіту – це добре, а два дипломи – набагато краще, особливо в умовах сучасної конкуренції на ринку праці. Великі компанії і вибагливі роботодавці все частіше віддають перевагу кандидатам, що мають за плечима не тільки багатий досвід роботи, але і дві вищі освіти. Тож візьміть це до уваги, якщо прагнете досягти вагомих професійних успіхів і кар’єрного зростання! 

Згідно з Правилами прийому на навчання до ДУЕТ студенти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра у КЕІ можуть вступати на ІІ курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю та іншою формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі результатів сертифіката(ів) ЗНО, за якими були зараховані на І курс.

Найголовнішої перевагою паралельної освіти є те, що навчання за двома спеціальностями відбувається одночасно, що дозволяє значно заощадити час та кошти і якнайшвидше приступити до побудови майбутньої перспективної кар’єри.

«Плюси» паралельної освіти:

  1. Зекономите свій час – дві освіти за 4 роки навчання!
  2. Заощадите кошти – вартість паралельного навчання значно нижче, ніж при отриманні другої вищої освіти.
  3. Отримаєте подвійний багаж  знань:  інформація, отримана на одному факультеті, можливо, допоможе і на іншому.
  4. Здобудете унікальну навичку розподіляти економно і раціонально свій час у процесі навчання, що не раз стане у нагоді у вашому житті.
  5. Одночасне здобуття другої вищої освіти забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!
АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©